Twoja firma w Google Street View

 

Jako Rekomendowany Fotograf Google, oprócz tradycyjnych sesji biznesowych oferujemy naszym klientom możliwość realizacji wirtualnego spaceru w Google Street View. Kraków to piękne miasto, odwiedzane przez wielu zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Warto zadbać, aby Twoja firma widoczna była dla obu grup.

 

Pozwól klientom poznać Twój biznes z każdej strony. Dzięki technologii udostępnianej przez Google, z pomocą naszych fotografów możesz zaprosić klientów na wirtualny spacer po wnętrzu Twojego biura czy lokalu. Umieść zdjęcia swojej firmy na mapach Google, aby każdy potencjalny klient odwiedzając Kraków wiedział jak i gdzie Was znaleźć.

 

Google Street View – lokalna firma, globalny zasięg

 

Najważniejszą zaletą umieszczenia swojej firmy w Google Street View, jest zasięg, jaki można dzięki temu zyskać. Niezależnie od tego, czy Twoją siedzibą jest Kraków, czy mała miejscowość, uwidocznienie Twojego przedsiębiorstwa na mapach Street View sprawi, że znajdą Cię ludzie z całego świata.

 

Szukając odpowiedniego lokalu, klient chce dobrze poznać jego wnętrze. Nie zawsze jednak ma możliwość sprawdzić dane miejsce osobiście. Dlatego tak ważne jest, aby podczas wirtualnego spaceru w Google mógł poznać jak najwięcej jego szczegółów – i zobaczyć je równie wyraźnie, jak gdyby był tam naprawdę.

 

Google Street View – więcej, niż wirtualny spacer

 

Usługa Google Street View (dawne Business View), to coś znacznie więcej, niż tylko wirtualny spacer. Rozwiązanie to niesie za sobą cały szereg istotnych korzyści. Na przykład?

 

  • Zapewnia lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.
  • Pomaga wyeksponować firmę w Google+ Lokalnie oraz na Mapach Google.
  • Pozwala klientom obejrzeć firmę zarówno na komputerach, jak i smartfonach i tabletach.

 

Wyświetlanie na urządzeniach mobilnych to ważna zaleta. Tempo życia i pracy powoduje, że wiele osób załatwia ważne sprawy w biegu, mając dostęp do Internetu jedynie za pośrednictwem tabletu czy smartfona.

 

Każda z takich osób poszukuje szybkich i pewnych rozwiązań, dokonując wstępnej selekcji lokali na podstawie zdjęć. Upewnij się, że zdjęcia Twojej firmy przykują ich uwagę.

 

Statystyki mówią same za siebie. Niemal 60% osób zwraca większą uwagę na te wyniki wyszukiwania, które opatrzone są profesjonalnymi fotografiami. Nie warto więc zwlekać! Skorzystaj z usług Rekomendowanego Fotografa Google i zdobądź nowych klientów.

 

Street View po Twojej firmie umieszczony w Google Maps pozwala pokazać Twój biznes klientom z całego świata. Podczas wirtualnej wycieczki widocznej w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google oraz na Twojej stronie firmowej Google+ Lokalnie będą oni mogli obejrzeć wnętrze i poczuć jego atmosferę .

W wyszukiwarce Google

Pokaż klientom swoją firmę od środka dzięki wirtualnej wycieczce dostępnej w wyszukiwarce Google w postaci bloczka zobacz wnętrze po wpisaniu nazwy lokalu, firmy.

Na mapach Google

Klienci poszukujący Twojego lokalu będą mogli zobaczyć wnętrze bezpośrednio z Google Maps.

Facebook, Google+

Bloczek „zobacz wnętrze” może znaleźć się także na profilu firmy na Facebooku, zawsze jest on zintegrowany z kontem Google Plus.

Zobacz nasze realizacje