Fotografia wizerunkowa dla Twojego biznesu

 

Pierwszy kontakt klienta z firmą bardzo często następuje na etapie przeglądania ofert w Internecie. To, co znajduje się na Twojej stronie lub firmowych kanałach social media, pozwala potencjalnym klientom wyrobić sobie pierwszą opinię na Twój temat. Fotografia wizerunkowa pomaga zadbać, aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze.

Na wizerunek firmy składa się wiele elementów, jednak jednym z najważniejszych są treści i zdjęcia publikowane w sieci. Świadomość w tej kwestii wzrasta, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej sesji biznesowej.

 

Fotografia dopasowana do biznesu

 

Istnieje wiele form fotografii wizerunkowej. Wybór odpowiedniej zależy nie tylko od charakteru firmy, ale także od jej aktualnej sytuacji i potrzeb:

  • portret biznesowy – profesjonalne zdjęcia liderów i pracowników – twarz Twojej marki
  • Google Street View, czyli wirtualny spacer pozwalający potencjalnym klientom, a także przyszłym pracownikom zobaczyć wnętrze biura lub lokalu,
  • fotorelacje z życia firmy: szkoleń, imprez firmowych, konferencji, targów itp.
  • fotografia reklamowa – w formie dopasowanej do Twojej działalności
  • zdjęcia packshotowe – również 360 stopni, abyś mógł zaprezentować swój produkt w jak najlepszym wydaniu.

 

Niektóre rozwiązania, dzięki swojej uniwersalności, sprawdzą się świetnie niezależnie od typu i rozmiaru przedsiębiorstwa. Dobrym przykładem jest portret biznesowy, który bez względu na ilość pracowników, przynosi firmie wiele korzyści – czy to w zakresie kreowania wizerunku zewnętrznego, czy komunikacji wewnątrz firmy.

 

Sesja biznesowa w rękach specjalistów

 

Decydując się na skorzystanie z profesjonalnej sesji biznesowej, warto podjąć współpracę z doświadczonymi specjalistami. Zdjęcia wykonane sztampowo, nieestetycznie lub po prostu źle pod kątem technicznym, mogą przynieść rezultaty wręcz odwrotne do oczekiwanych.

Wieloletnia praktyka w dziedzinie fotografii przekłada się na wysoką jakość każdej z naszych realizacji. Nasz zespół kreatywnych pasjonatów gwarantuje ciekawe rozwiązania dopasowane do cech i potrzeb Twojego biznesu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doradzamy i asystujemy podczas doboru odpowiednich rozwiązań, stwarzamy pozytywną atmosferę współpracy (na przykład podczas tworzenia zdjęć pracowników), a do postprodukcji podchodzimy z najwyższą starannością.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Dbamy o Twój wizerunek.